OKOLÍ

PARK KOŠÍŘE – MOTOL

Zasporotvat si nebo se jen projít můžeš do nedalekého přírodního parku Košíře-Motol, který nabízí množství různých cest, jak asfaltových tak v terénu. Dominantou parku je uměle postavená zřícenina s 13 metrů vysokou rozhlednou, která se nachází v nejvyšším bodě parku. Jedná se o nejstarší vyhlídkovou věž v Praze.

CENTRÁLNÍ PARK

Pouhých 5 minut pěšky nalezneš centrální park. Nalézá se zde množství laviček, dřevěná odpočinková lehátka, posilovací stroje, kuželkárna, in-line dráha, sportovní hřiště (na pétanque a míčové hry) a minigolfové hřiště. Na severozápadě Centrální park sousedí s Panskou zahradou, která také může posloužit k procházce.

PROKOPSKÉ ÚDOLÍ

Prokopské údolí patří k nejkrásnějším místům na území Prahy a je častým cílem mnoha návštěvníků. Místo, které protíná naučná stezka, patří mezi vyhledávané lokality díky přírodním úkazům a zajímavostem. Kromě jezírek, lomů, a skalních výběžků, nabízí údolí útočiště k odpočinku a relaxaci.

NÁKUPY

Nákupní centrum Galerie Butovice nabízí služby a produkty až 100 obchodů rozmístěných do dvou nadzemních pater. Najdete zde všechno od hypermarketu Albert až po známé obchody s oblečením jako H&M či Orsay